Raadslid
Andre Brauers

Lid sinds:
1965

Prins in 1964:
Andre I

Oud President:
1966 – 2006

Jubileum:
1 x 11 jaar 1976
2 x 11 jaar 1987
3 x 11 jaar 1998
4 x 11 jaar 2009

Ere lid geworden in:
2018

Andre Brauers